Candidați posturi didactice - perioadă nedeterminată

Lector universitar, poziția 21 - FACULTATEA DE ISTORIE, LITERE ȘI ȘTIINȚE ALE EDUCAȚIEI

Candidat: BÂGIU LUCIAN VASILE

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Aula Mica, Corp C, Etaj 1, ora 10.00

Profesor universitar, poziția 10. Domeniul Istorie - FAC DE ISTORIE, LITERE ȘI ȘTIINȚE ALE EDUCAȚIEI

Candidat: DUMITRAN DANIEL

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Sala Senatului, Palat Apor, Ora: 12.00

Profesor universitar, poziția 13. Domeniul Marketing - FACULTATEA DE ȘTIINȚE ECONOMICE

Candidat: MUNTEAN ANDREEA CIPRIANA

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala Senatului, Palat Apor, Ora: 09.00

Profesor universitar, poziția 14. Domeniul Marketing - FACULTATEA DE ȘTIINȚE ECONOMICE

Candidat: PAȘTIU CARMEN ADINA

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala Senatului, Palat Apor, Ora: 11.00

Conferențiar universitar, poziția 15. Domeniul Management - FACULTATEA DE ȘTIINȚE ECONOMICE

Candidat: BREAZ TEODORA RALUCA ODETT

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Sala Consiliul de Administrație, Palat Apor (Etaj 1), Ora: 12.00

Profesor universitar, poziția 26. Domeniul Matematică - FACULTATEA DE INFORMATICĂ ȘI INGINERIE

Candidat: POPA IOAN-LUCIAN

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala Consiliul de Administratie, Palat Apor (Etaj 1), Ora: 10.00

Profesor universitar, poziția 19. Domeniul Mine Petrol și Gaze - FAC. DE INFORMATICĂ ȘI INGINERIE

Candidat: TULBURE ILDIKO

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala H 1.2_Laborator Ingineria mediului (Corp H, etaj 1), Ora: 10.00

Lector universitar, poziția 21. Domeniul Inginerie Civilă - FACULTATEA DE INFORMATICĂ ȘI INGINERIE

Candidat: MUREȘAN ADINA-ANA

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala H 0.4_Laborator Topografie-Cadastru (Corp H, parter), Ora: 09.00

Lector universitar, poziția 17. Domeniul Drept - FACULTATEA DE DREPT ȘI ȘTIINȚE SOCIALE

Candidat: FLOREA BOGDAN

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala S12 – Clinica Juridică (Corp C), Ora: 11.00

Lector universitar, poziția 18. Domeniul Drept - FACULTATEA DE DREPT ȘI ȘTIINȚE SOCIALE

Candidat: MICHAIL GEORGE RUDOLF ZLATI

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala S12 – Clinica Juridică (Corp C), Ora: 12.00

Lector universitar, poziția 11. Domeniul Sociologie - FACULTATEA DE DREPT ȘI ȘTIINȚE SOCIALE

Candidat: MUCEA BOGDAN-NICOLAE

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala LG1, Corp G, Ora: 14.00

Conferențiar universitar, poz. 19 - Ed. Fizică și Sport - FAC. DE DREPT ȘI ȘTIINȚE STIINȚE SOCIALE

Candidat: URSU VASILE EMIL

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Centrul Gaudeamus, Ora: 11.00

Conferențiar universitar, poz. 20 - Ed. Fizică și Sport - FAC. DE DREPT ȘI ȘTIINȚE STIINȚE SOCIALE

Candidat: MAN MARIA CRISTINA

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Centrul Gaudeamus, Ora: 10.00

Lector universitar, poz. 21 - Ed. Fizică și Sport - FAC. DE DREPT ȘI ȘTIINȚE STIINȚE SOCIALE

Candidat: PETROVICI GABRIEL-ALEXANDRU

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Centrul Gaudeamus, Ora: 09.00

Lector universitar, poz. 22 - Ed. Fizică și Sport - FAC. DE DREPT ȘI ȘTIINȚE STIINȚE SOCIALE

Candidat: ROȘA ALIN CRISTIAN

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Centrul Gaudeamus, Ora: 11.00

Profesor universitar, poziția 15. Domeniul Teologie - FACULTATEA DE TEOLOGIE ORTODOXĂ

Candidat: PANAITE OVIDIU FLORIN

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Aula „Mitropolit Simion Ștefan” – Facultatea de Teologie Ortodoxă, Ora: 10.00

Candidați posturi didactice - perioadă determinată

Asistent universitar, poziția 19. Domeniul Finanțe-Contabilitate - FACULTATEA DE ȘTIINȚE ECONOMICE

Candidat: SUCIU TEODORA MARIA

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Sala H2.5 (Corpul H), Ora: 09.00

Asistent universitar, poziția 41. Domeniul Informatică - FACULTATEA DE INFORMATICĂ ȘI INGINERIE

Candidat: CĂPÎLNAȘ MATEI-VASILE

Data, locul și ora desfășurării concursului: 03.02.2023, Sala S3, Ora: 10.00

Asistent universitar, poziția 28. Domeniul Inginerie Geodezică - FAC. DE INFORMATICĂ ȘI INGINERIE

Candidat: CÎMPEAN COSMINA MARIANA

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala H 0.4_Laborator Topografie-Cadastru (Corp H, parter), Ora: 11.00

Asistent universitar, poziția 19. Domeniul Drept - FACULTATEA DE DREPT ȘI ȘTIINȚE SOCIALE

Candidat: TAMAS SZORA-GABRIEL

Data, locul și ora desfășurării concursului: 02.02.2023, Sala S12 – Clinica Juridică (Corp C), Ora: 13.00

Utilizarea cookie-urilor este importanta pentru buna functionare a acestui site. Prin continuarea navigarii pe site va exprimati acordul explicit cu privire la utilizarea cookie-urilor.

Citeste politica de cookie pe aici

OK